جلسه مجمع عمومی انجمن علمی کارآفرینی و نوآوری ایران، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸ در دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تهران به نقل از دانشکده کارآفرینی، در این جلسه دکتر غلامحسین حسینی‌نیا، رئیس دانشکده کارآفرینی، با اشاره به شرایط پرفشار اقتصادی کشور بر لزوم تشکیل این انجمن تأکید کرد.
وی هم‌چنین شروع دوباره فعالیت‌های این انجمن را در ترویج و توسعه فعالیت‌های کارآفرینی کشور از سوی دانشکده کارآفرینی مفید توصیف کرد.
در ادامه دکتر سید علی‌رضا فیض‌بخش، مؤسس دفتر توسعه کارآفرینی دانشگاه شریف و دکتر کمال سخدری، عضو هیأت علمی دانشگاه تهران به عنوان سخنرانان اصلی این جلسه درباره کارآفرینی به عنوان یک حوزه علمی متمایز و شرایط فعلی آن در ایران و جهان به سخنرانی پرداختند.
در بخش پایانی این جلسه انتخابات هیأت مدیره این انجمن با مشارکت بیش از ۱۵۰ رأی دهنده و با مدیریت نماینده وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد که به ترتیب آرا دکتر سید مصطفی رضوی از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، دکتر جلیل خاوندکار از دانشگاه زنجان، دکتر رضا محمد کاظمی از دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران، دکتر علی رضائیان از دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر کمال سخدری از دانشکده کارآفرینی، دکتر ماشالله عظیمی، دبیر کل اتاق تعاون ایران و دکتر نائیجی از دانشگاه شهید بهشتی به عنوان اعضای اصلی هیأت مدیره و دکتر علی‌رضا فیض‌بخش از دانشگاه شریف، دکتر سعید صفری و فاطمه سادات غفوریان، دانشجوی دکترای دانشکده کارآفرینی به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.
هم‌چنین دکتر حسین صادقی، عضو هیأت علمی دانشکده کارآفرینی، به عنوان بازرس اصلی و دکتر علی کسایی از دانشگاه شهید بهشتی به عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.

دیدگاهتان را بنویسید